Forum:


02/06/2017 11:58, Curtiswers:
ofcjisc
02/06/2017 11:58, Curtiswers:
Narzędzia do spieków kwarcytowych
02/06/2017 11:57, Curtiswers:
zxcdyid
02/06/2017 11:57, Curtiswers:
zxcdyid
02/06/2017 11:56, Curtiswers:
zxcdyid


Katalog adresów branży kamieniarskiej

Szukasz kamieniarza? Jesteś kamieniarzem?
Z PROMASZU PDF Drukuj Email


Profilowa piła linowa PLP 300Cięcie odbywa sie za pomocą liny. Umożliwia to wycięcie, zaprogramowanego z trzech stron, konturu płyty – napisówki.

· Pole obróbcze: 1800 mm x 900 mm.
· Urządzenie sterowane jest komputerowo.
· Prowadzenie liny – automatyczne.

W tej wersji można już wpisać, wprowadzić do pamięci oraz edytować kontur obrabianej płyty wg własnego, dowolnego projektu. Pozwala to na samodzielne utworzenie biblioteki konturów płyt wycinanych tylko w danym zakładzie. W dowolnej chwili można wybrać z pamięci jeden z zapamiętanych konturów i odtworzyła go powtarzalnie i zgodnie z projektem.
Zaprojektowany kontur można wpisać do pamięci bezpośrednio przy maszynie, korzystając z panela graficznego, lub przenieść zbiór tekstowy z innego komputera.
Tylko w tej wersji dane wszystkich konturów można przechowywać również poza pamiecią układu sterowniczego maszyny (np. inny komputer lub nośniki informacji).
Sterowanie CNC w dwóch osiach, po których porusza sie korpus z liną tnącą.
Prdękość obrotowa liny i ruchu po osiach X, Y – regulowana. W tym rozwiązaniu:

· lina opasana jest na trzech kołach,
· pomiędzy kołem napędzającym i napędem zastosowano
przekładnie – zwiekszyło to istotnie moment rozruchowy.

MULTINOVA - AUTOMATIC WMKK-02Wielofunkcyjne urządzenie do:

· frezowania,
· szlifowania,
· wiercenia,
· wycinania otworów, obróbki boczków wewnętrznych i zewnętrznych (płyty pod umywalki, blaty kuchenne).
Pole obróbcze: 2100 mmm x 3500 mm.
W odróżnieniu od poprzedniego rozwiązania konstrukcyjnego, w wersji maszyny MULTINOVA, prowadzenie ręczne głowicy z narzędziem obrabiającym zastąpiono napędami elektrycznymi. Pracują one w cyklu automatycznym. W miejsce wzornika, zastosowano innowacyjne rozwiązanie tzn. projekt wpisany do pamięci i wyświetlany przez panel graficzny.
Ta wersja pozwala na zapis, wprowadzenie do pamięci i edycje konturu lub otworu w obrabianej płycie wg własnego, dowolnego projektu. Umożliwia to samodzielne utworzenie biblioteki konturów i otworów obrabianych tylko w danym zakładzie. W dowolnej chwili można wybrać z pamieci jeden z zapamiętanych konturów i odtworzyć go powtarzalnie i zgodnie z projektem.
Zaprojektowany kontur można wpisać do pamięci bezpośrednio przy maszynie, korzystając z panela graficznego, lub przenieść zbiór tekstowy z innego komputera.
Tylko w tej wersji:

· dane wszystkich konturów i otworów można przechowywać również poza pamiecią układu sterowniczego maszyny (np. inny komputer lub nośniki informacji),
· sterowanie CNC w dwóch osiach (X, Y) a w trzeciej osi (Z) – sterowanie NC.
· w osiach X, Y – regulowana predkość ruchu suportu z narzędziem.
Narzędzie obrabiające zamocowane jest w szybkomocującym chwycie w specjalistycznym silniku o regulowanej predkości obrotowej (od 0 do 10000 obr./min.)

Boczkarka profilowa do obróbki kamienia z magazynem wymiany głowic B1PK-A 2000Dodatkowe wyposażenie boczkarki profilowej o magazyn wymiany głowic, umożliwia nieprzerwaną pracę w cyklu automatycznym (od boczka płaskiego, poprzez wykonanie zadanego profilu segmentem diamentowym, aż do całkowitego uzyskania poleru).
Dzięki nowemu rozwiązaniu obsługa maszyny z pewnością ulegnie uproszczeniu a czas całkowitej obróbki znacznemu skróceniu. W standardowej wersji B1PK2000 wymiany kolejnych segmentów polerskich dokonuje obsługa – ręcznie.
Magazyn, zamontowany na stole, zawiera 6 gniazd z umieszczonymi w nich głowicami wyposażonymi w segmenty polerskie i szybkomocujące uchwyty do silnika.
Specjalistyczny silnik, napęd głowic polerskich, przystosowany jest do szybkiej wymiany głowic z pneumatyczną blokadą mocowania.